Příběh naší kapely

Ze zkušebny až na pódium

Prolog

Někdy roku 2017 se Milano potkává v začouzené dílně s Richardem, pokecají o svých plánech a navzájem se utvrdí v tom, že je čas na změnu. Vytáhnou kytary, zahrají si své oblíbence a mají jasno... sehnat ješte mistra basové linky a obsluhu bucharu, a svět se zachvěje nejen hudebním vzrušením. A pak to šlo raz dva. Romana objevili v továrně na elektrické kabely a Petra Wurma v lisovně. Padli si do oka a soukolí se pootočilo.

Našli si pěkně útulnou dílničku a vyrazili na šichtu. A písně začaly rázem přibývat. Díky manuální zručnosti všech dostávaly songy požadovaný tvar a mnohdy i originální brus. Zkrátka kvalitní ruční dílenská práce, žádné automaty. To třeba když Depešáky pořádně vykoupali v zinkové lázni, přetřeli je na ještě černější černou, vyrvali z aranže klávesy a dofrézovali to kytarami, tak i zarytý pankáč basák Roman souhlasil s okamžitým zařazením do výroby, tedy na playlist. Kytarista Richard, původním jménem Richie Stright a mladší bratr slavnějšího The Edge, zase prosadil New Years Day od U2, že prej mu to stejně brácha ukradl... No nevíme, ale od tý doby je Richie spokojenej...a nakonec dorazil Šimon se svýma obříma škopkama s plechama vzor LED Zeppelin a Dílna byla kompletně zařízená, Šimon na konci roku 2021 odchází vstříc jiným výzvám a štafetu přebírá Martin "Ouha" Benda, řádně rozjetý z kapely AUTHENTIC...a valíme dál

Máme za sebou koncerty v dirty industry club v Čelkách, FAMU CLUB a odezva byla opravdu bezvadná. Lidé po nás házeli šrouby a matice, a to se nám bude do Dílny hodit. Materiálu není nikdy nazbyt. Třeba na vylepšeni Midnightů Ojlů či Floydů. Práce v Dílně je opravdu hodně, ale je pro nás radostí a bude i pro vás, až naše výrobky uslyšíte naživo!

Členové

Milan - zpěv, kytara
Roman - basa
Richard - kytara, backing vocal
Martin - bicí